Reference

Jitka a Pavel Cvrkalovi 21.09.2022
Skvělá zábava! Milan dokáže skvěle rozproudit zábavu, má originální nápady, je vtipný a pohotový. My i naši hosté jsme byli opravdu moc spokojeni a doporučujeme všema deseti. Osobně jsem byla skeptická k videoprojekci, ale nakonec se to ukázalo jako ten nejlepší nápad a ještě teď brečíme smíchy u videí z půlnočního překvapení. ;) Děkujeme a doufáme, že budeme mít někdy příležitost se opět setkat.
Klára Slavíková 12.09.2022
Na začátku se rozhodujete, jestli si zvolíte kapelu, nebo DJ. Rozhodli jsme se oslovit pana Milera a víc SPOKOJENÍ jsme už ani být nemohli :-) Perfektní hudba a super zábava. Moc a moc děkujeme!
Lenka R. 08.07.2022
Naše svatba byla 25.6. A takový mejdan jsme ještě nezažili!! Moooc DĚKUJEME
Veronika B 18.06.2022
Je toho spousta, co bych chtěla říct... Ale vystihne to jednoduché DĚKUJEME
Ondřej M. 17.06.2022
Ještě jednou moc děkujeme za povedenou akci režírovanou panem Milerem! Od všech zúčastněných dostáváme stále skvělé ohlasy! Všichni si to náramně užili. Od komunikace, hudebního programu, zábavy,... vše na jedničku! :) Při další příležitosti se na Vás obrátíme.
Nikol Nawratovitzová 18.09.2021
Dj Milana Milera moc doporučujeme. Měli jsme ho na svatbě celý den a byli jsme maximálně spokojený. “Hrál” nám už ři obřadu a byla to fakt skvělá volba. Všechno hezky organizuj, má vymyšlenout moc hezkou a zábavnou zábavu. Byli jsme s nim opravdu moc spokojení
Roman Brandejský 06.09.2021
Měli jsme pana Milera v hotelu Malý Pivovar na svatbě od hostiny až do půlnoci, hrál nám při hostině, koordinoval nám zbytek večera po té co koordinátorka odešla,měl bezva hry a celkový hudební program, líbil se i svatebni kvíz a překvapení. Vřele doporučujeme!!! Bylo vidět že to dělá s chutí a baví ho to...
Roman Brandejský 06.09.2021
Měli jsme pana Milera v hotelu Malý Pivovar na svatbě od hostiny az do půlnoci, hral nam pri hostině, koordinoval nám zbytek večera po té co koordinátorka odešla,měl bezva hry a celkový hudební program, líbil se i svatebni kvíz a
Milena a Karel Malý 29.08.2021
Co dodat, jedním slovem SUPER - od začátku až do konce. Profesionál, jde vidět, že ho práce baví, skvělý přístup ke všemu - obřad, super soutěže, písničky na přání.... Moc děkujeme za nás hezký velký den.
Monika Surynková 19.08.2021
Velice rádi doporučujeme DJ Milana Milera. Měli jsme ho na vlastní svatbě. Dokáže ji velmi dobře koordinovat, počínaje nástupem hostů,přes nastup ženicha, přes společné hry až do samého konce svatby.Příjemné jednání, ochota vstřícnost.Je to člověk, kterého ta práce velmi bavi a rozumí ji.
Milada Gerboc 02.08.2021
Milana můžeme vřele doporučit. Co se týká hudby nemá chybu. Je s ním velmi dobrá domluva a hraje tak, jak si jen budete přát. Milan nejen hraje, ale perfektně Vám zorganizuje originalni hry, které jsou součástí každé svatby. Pokud hledáte Dj, tak s Milanem chybu neuděláte a zaručí Vám skvělou hudbu až do ranních hodin. ☺
Michaela Čížková 08.07.2021
Milan nám padl do oka hned při shlédnutí prvního svatebního videa, kde moderoval. A byla to ta nejlepší volba! Od první chvíle, kdy na svatbu dorazil, si to vzal do své režie a perfektně bavil, plnil hudební přání hostů a byl přirozeně vtipný. Jeho playlist byl naprosto senzační! Vybral mix od 50. let až po současné hity a všichni byli nadšení. Hosté nám ho od začátku chválili a my jsme s ním byli maximálně spokojení! Doporučujeme ho všema deseti a budeme se těšit, že se s Milanem opět někdy na nějaké akci potkáme
Kristýna Plavnická 05.07.2021
Milana můžu všem doporučit. Je to profesionál, který pomůže a poradí. Celou svatbu krásně koordinoval a moderoval. Samozřejmostí jsou u něj svatební hry u kterých jsme se všichni pobavili a co se týče hudby, tak naprostá pecka, vždy zahrál písničky na přání a parket nebyl nikdy prázdný, prostě skvělá párty až do rána. Všem mohu vřele doporučit. Ještě jednou moc děkujeme
Nikola Studničková 02.07.2021
Milane, ještě jednou mnohokrát děkujeme, tvůj profesionální přístup, výběr hudby, her a moderování pozvedl náš už tak krásný svatební den ještě o úroveň výš. Všem vřele doporučujeme.
Miroslav Řehořek 30.08.2020
Dj Milan Miler hrál na naši svatbě a mužů říct ze bez nej by to nebyl tak skvělí den. Se vším nám pomohl, poradil a hlavně všechny skvěle pobavil. Dokázal všechny svatebčany parádně koordinovat, a všichni tak byli u okamžiků jako je první tanec, krájení dortu a tak dále :). Byli jsme taková netaneční skupina ale i s tím si DJ dokázal skvěle poradit a na ten parket nás dostal. Tohoto dj/koordinátora/moderátora mohu všem jediné doporučit.
Dominika Kohoutová 28.08.2020
Dj Milan byl jasná volba pro náš svatebni den. A mohu s jistotou říct, že volba byla opravdu správná. Výběr hudby neměl chybu, zavděčil se každé kategorii. Moderování a schopnost uspořádání dobrých her. Domluva a spolupráce naprosto bez problémů. A díky zkušenostem dokáže i dobře poradit. Mohu vřele doporučit!!!!!!
Lenka Štejfová 18.07.2020
Naprosta spokojenost! Profi jednani, na uvodni schuzce jsme domluvili vse,casovou posloupnost hudenbich zanru hranych na svatbe atd. DJ velky sympatak a pohodar, na ktereho jsme po svatbe museli dat kontakt hned nekolika kamaradum. Vsichni byli nadseni!
Jiří a Veronika Karáskovi 15.06.2020
Nelze než pana Milera jen a jen doporučit. Je to výborný bavič a DJ. Celý program naší svatby byl precizně připravený, takže jsme si jí moc užili a to nemluvím jen za nás, ale i za hosty, kteří to jen potvrdili :-) Byl to velice pestrý a zábavný den, díky panu Milerovi. Ještě jednou moc děkujeme za skvělou hudbu, moderování a za zábavu, ta byla úplně super :-)
Michaela Němečková 05.04.2020
s panem milerem jsme byli 100% spokojeni! na naší svatbě 20.9.2019 nam zajistil hudbu na obrad a potom hral i na rautu a zaroven i moderoval a bylo to skvele! jeho hry vsechny pobavily, jeho prekvapko sklidilo naprosty úspěch!!! roztancil i netanecniky! vyborna domluva, skvele nachystany na osobni schuzku, fakt doporucujeme! a jeste jednou dekujeme! Němečkovi
Tereza a Michal Novotný 11.09.2019
Spolehlivost dobrá organizace moderování a zábava naší hosté byly moc spokojeni a my taky cena příznivá takže moc děkujeme že jste se o nás prvotřidně staral na další větší akci se ozvem
Lucie Fialová 10.07.2019
DJ Milan hrál a moderoval naší svatbu a musíme říct, že to byl opravdu zážitek v tom nejlepším slova smyslu. Respektoval výběr naší hudby i požadavky no opakování některých oblíbených písniček a okamžitě reagoval na přání hostů. Ale nejvíc musíme vyzdvihnout moderátorování a vymýšlení zábavy. Proti našemu jednoduchému programu doporučil přidat ještě hru a překvapení, což pobavilo nás i všechny naše hosty. DJ Milana můžeme jen a jen doporučit.
PETRA VÁŠA 24.06.2019
Určitě můžeme, musíme pana Milera doporučit. Naši hosté měli pocit, že je to jeden z našich známých, který nám jako svatební dar na svatební párty dělá DJ. Působil už od prvního dojmu jako správný parťák. :) Usměvavý, komunikativní, precizní přístup. Oceňujeme přípravu, kterou jsme realizovali přes telefon (osobní schůzku jsme z časových důvodů nestíhali) a společně sladili program a další případná přání. Všichni si našeho DJ velmi chválili a výběr songů + mix zábavných programů byl TOP. DĚKUJEME MOC, PETRA a MAREK
Lenka a Vítek Švandovi 03.10.2018
Budeme se opakovat, ale pana Milera nemůžeme hodnotit jinak než kladně. Již od prvního kontaktu bylo jasné, že se jedná o vstřícného a spolehlivého profesionála. Několik měsíců před svatbou jsme se s ním osobně sešli a domluvili se na všech detailech. Nijak ho nezaskočilo naše poněkud netradiční pojetí svatby, respektoval naše zadání ohledně vhodné či nevhodné hudby, her i dresscodu, navíc nám během první schůzky předal několik dobrých tipů a postřehů, které jsme poté při organizaci svatební zábavy dobře využili. Samotná svatba (15. 9. 2018) pak proběhla naprosto hladce, a to i díky panu Milerovi, který dorazil v dostatečném časovém předstihu, dobře připraven a celým odpolednem a večerem nás i naše hosty příjemně provedl – do programu zařazoval podle situace hry, soutěže i hudbu k tanci. Vše plynulo pohodově a soudě podle referencí našich svatebních hostů, všichni se výborně bavili. Děkujeme!
Barbora Múdra 04.06.2018
Pan Miler nám hrál na svatbě poté, co nám původní DJ svatbu odřekl. Pan Miler byl naprosto perfektní, všichni jsme se skvěle bavili. Doporučuji :-)
Hana Van der Linden 24.05.2018
Pan Miler je nejen skvělý člověk, ale také vynikající bavič, který vás zvedne ze židle, ikdyž nejste zrovna tanečník :) . Na naši svatbě byl fantastický, ochotný , a přesto, že svatebčanů bylo tak akorát, tak taneční parket nezůstal prázdný. Všichni jsme se moc bavili, na pana Milera moc rádi vzpomínáme a doufáme, že se zase při nějaké příležitosti společně sejdeme. Děkujeme
Martina a Tom Rysovi 02.02.2018
Musíme DJ Milana jen a jen chválit. Nejprve bychom ocenili jeho komunikaci, flexibilní přístup, samostatnost a dobrou organizaci před i během celé svatby. Ozvučení bylo na výbornou, žádné přehnané basy a výšky. Po celý večer se staral o skvělou zábavu. Měl pro nás, potažmo i pro hosty, připravená překvapení a hry - nebudeme dále prozrazovat, ale byla to opravdu legrace :-). My, i všichni svatebčané, jsme se náramně bavili. Na Milana jsme měli pozitivní reakce i od svatebních hostů. Během večera jsme si mohli diktovat písničky na přání, což nebývá u jiných DJs samozřejmostí. Dokázal zahrát i nevšední písničky :-) Co se ceny týče, tak ta odpovídala kvalitě i profesionalitě. Můžeme jen vřele doporučit. Při další příležitosti ho jistě opět oslovíme. Děkujeme DJ M:M!
Jan Kolací 11.11.2017
DJ Miler je profesionál ve svém oboru! Jednoduchá domluva, skvělé provedení příjemná spolupráce! Jednoznačné doporučení.
Barbora Minaříková 25.09.2017
S panem Milerem jsme se potkali již na svatbě mé sestřenice, kde mě napadlo, že by byl ideální jako DJ na naši firemní akci, kterou každoročně pořádáme. Ve výběru jsem se nesekla. Hrál výborně, na přání a skvěle moderoval. Bezvadná spolupráce. Mohu jen doporučit. Děkujeme.
František Humpolíček 15.09.2017
Já nemám přímé osobní zkušenosti s panem Milerem, který nemohl na naši svatbu dorazit z důvodu již obsazeného termínu. I přesto jsem se setkal se snahou pomoci, přičemž mne přesměroval na svého kolegu p. Vlastu Beránka, který nakonec i o hodně blíž sídlil. S Vlastou jsme si domluvili předběžnou schůzku, kde jsme si ujasnili naše představy o hudební části večera vč. ostatních detailů. Pan Beránek dodržel vše na čem jsme se dohodli, pevně držel otěže celého večera a aktivně se podílel na moderování, přičemž jeho hlavní vizitkou byl plný parket. Kdybych měl šanci všechno vrátit zpátky, opět bych se vydal touto cestou. Bonusem k tomu všemu je slušné vystupování, srdečnost a přívětivost, kterou nás Vlasta Beránek mile překvapil. Děkujeme
Jan Haubert 01.08.2017
Velice mě těší, že zde mohu psát jen kladné reference. S panem Milerem byla jasná, jednoduchá a příjemná dohoda. Na předsvatební osobní schůzce jsme se dohodli na všech důležitých věcech, které by člověka před svatbou nenapadly. Samotný průběh obřadu i svatby byl super. S manželkou spolupráci s panem Milerem rozhodně doporučujeme. Nakonec ještě jednou mnohokrát děkujeme ;-)
Martina Švandrlíková 30.07.2017
Skoro po roce jsme se setkali opět s panem Milerem,ale tentokrát v roli svatebčanů.Znovu skvělá zábava,hudba i hry.Nemělo to chybu a je vidět,že pan Miler se snaží stále zlepšovat.
Verča a Martin Swietoňovi 29.07.2017
DJ Milana můžeme vřele doporučit! Služeb, které Milan nabízí jsme využili pro náš svatební den 27.7.2017. Milan měl velice přátelský přístup, vždy vyhověl našim požadavkům a měl špičkové ozvučení, po kterém nehučí v uších. Byli jsme naprosto spokojeni s moderováním celého večera, s výběrem hudby a také s výběrem svatebních her. Musíme říci, že svatební hra "pytel" byla bezkonkurenční! :-) Milanovi moc děkujeme za překvapení, které pro nás připravil! Bylo to perfektní, celý večer jsme se my i všichni svatebčané dobře bavili. Děkujeme za vše!
Jaroslava Valentova 11.07.2017
Děkujeme za super večer,bylo to fajn...vše proběhlo podle plánu
Pavel Burian 03.07.2017
Původně jsme chtěli svatbu bez DJ, jen si tak něco pustit přes notebook a hotovo. Pak jsme ale všude naráželi na informace, že svatba bez DJ je poloviční svatba... Dnes už víme, že to tak skutečně je. Nemáme srovnání s jinými DJs a ani v budoucnu mít nebudeme, jelikož až budeme příště potřebovat DJ, tak se na 100% obrátíme na DJ M:M, jelikož víme do čeho jdeme. Obávali jsme se kroku vedle, ale už jsme v klidu. Vše dohodnuté dopředu bylo splněno. Nebyl problém cokoliv operativně změnit dle našich požadavků. Celé odpoledne i večer odmoderoval, včetně všech svatebních her. Navíc ještě přidal neočekávané překvapení - samozřejmě nebudu prozrazovat jaké ;) Opravdu jsme byli mile překvapeni jak dokázal udržet tempo v průběhu celé svatby. Sám jsem vždy opatrný na vyjádření v referencích na stránkách jakýchkoliv služeb a vždy mám doplňující dotazy, ale většinou se není koho ptát... a proto to risknu a dám sem svůj email, pokud by měl někdo nějaké další dotazy, rád odpovím nebo zavolám. My jsme prostě byli maximálně spokojeni :) Pavel Burian (paja.burian@gmail.com)
Lukáš Vízner 14.06.2017
S DJ M:M jsme neměli žádné zkušenosti, a vycházeli jsme tak pouze z referencí. Po našem svatebním dnu však nelze jinak než doporučit! Vše proběhlo absolutně hladce, dle předchozích domluv. Maximální vstřícnost, férovost, profesionalita. Produkce neměla chyba a všichni si večerní párty pochvalovali. Moc jsme si to užili ! Ještě jednou díky! Věřím, že v budoucnu služeb DJ M:M znovu využijeme :) LV
Kateřina Frýdková 09.06.2017
Skvělý přístup jak před svatbou, tak i během akce. Pan Miler hrál celé odpoledne i noc to, co se právě hodilo a líbilo. Zábavný, vkusný, radost spolupracovat. Děkujeme.
Jozefína Melikantová 15.05.2017
DJ mozem len doporucit! Na svadbe nam vytvoril skvelu atmosféru. Zabava az do skorých rannych hodin. Maximalna profesionalita.
Monika Záhorákova 23.04.2017
Kdyz jsem zacala rozhazovat site, co se tyce zabavy na nasi svatbu, dostala jsem vyborne reference od kamaradky na pana Milera. A predcil nase ocekavani. Bavili jsme se vyborne az do rannich hodin. Je to profesional na svem miste a uzasnej clovek, diky nemuz jsem se prestala obavat nudy na svatbe. Vse bylo naprosto dokonale a z celeho srdce Vam moc dekujeme, ze jsme i diky Vam meli nezapomenutelny den D. Samozrejme velke DIKY patei i Vasemu kolegovi.
Jitka R. 20.01.2017
Moc děkujeme za výbornou zábavu na firemním večírku. Když nám p. Miler sdělil, že má pro nás překvapení, já i kolegové jsme se trochu zalekli, ale nakonec se všichni báječně pobavili. Hry s projekcí pobavily všechny :o) Za sebe a určitě i za mé kolegy moc děkujeme za příjemnou zábavu.
Karel Proto 15.11.2016
Mohu vřele doporučit - šedesátiny naší maminky se velice vydařily. Milan zajistil výbornou atmosféru - tancovalo se co se mohlo :-)
Ludmila Pišlová 26.09.2016
Dj Milana můžeme jen doporučit. Muzika i svatební hry publikum opravdu bavily. Tancovalo se, zpívalo a všichni byli nadmíru spokojení :) Ještě jednou děkujeme !!!
Martina Švandrlíková 17.09.2016
Pan Miler nám hrál na svatbě a byli jsme velmi spokojeni. Jeho ochota a snaha, aby se na svatbě všichni skvěle bavili, byla obrovská. Vždy dokázal sjednotit 60 lidí tak, že se opravdu každý rád zapojil. Tým lidí na svatbě je důležitý a pan Miler by neměl chybět ani na Vaší svatbě či jiné zábavě. Děkujeme.
Marketa Duchoslavova 27.08.2016
DJ Milan hral na nasi svatbe. Svatebcany roztancil, svatebni hry se take velmi povedli. Za nas mohu jen doporucit. ;)
Andrea a David S. 26.07.2016
DJ Milana Milera, který nám hrál na svatbě, můžeme všem jen doporučit. Je to skvělý moderátor i DJ, zorganizoval skvěle vybrané hry a celý večer. Všichni svatebčané se díky němu skvěle bavili. A+D
Simona Bartošová 11.07.2016
Pan Miler hrál na naší svatbě před týdnem, bylo to moc fajn, hrál písničky podle našeho přání, na své si přišli starší i mladí svatebčané. Byl také moderátorem, což je super. Moc jsme si užili hry, které nám připravil. Doporučujeme :) Simča a David Bartošovi
Eliška Kováříková 03.07.2016
Pan Milan Miler nám hrál na svatbě 28.5.2016. Mohu ho s čistým svědomím doporučit všem co uvažují o DJ. Hrál písničky dle našeho přání a všichni se dobře bavili i při hrách, které zorganizoval. Děkujeme moc, KOVÁŘÍKOVI
Václav Holub 12.06.2016
Měli jsme pana Milera na naší svatbě a hrál nám perfektně. Vstřícný přístup a profesionální moderování různých svatebních her. Určitě doporučujeme. Děkujeme V@M
Michaela Vaníčková 07.06.2016
Pan Miler hrál na naší svatební hostině 3.6.2016. Vše proběhlo nad očekávání a hosté se výborně bavili. Hudba, moderování a zejména svatební hry byly skvělým zpestřením večera. Pana Milera můžeme jen doporučit a ještě jednou děkujeme. M&T
František a Petra Hradilovi 23.04.2016
Pan Miler hrál na našem večerním svatebním rautu 16.4.2016. Naše očekávání byla naplněna, lidé se příjemně bavili a veškerá komunikace s DJ probíhala bez problémů. Všecho vybavení (stůl, světla, reproduktory,..) bylo připraveno včas. Doporučujeme.
Veronika a Jakub Zemancovi 05.04.2016
Pan Milan Miler nám hrál na naší svatbě 1.4.2016. Po této zkušenosti ho můžeme všem jedině doporučit. Odvedl naprosto perfektní práci, svatebčané se bavili , ať při hudbě samotné , nebo při svatebních hrách , tancovali úplně všichni a DJ naprosto všichni chválili.Vytvořil naprosto dokonalou atmosféru :)
Petr a Lenka Konopkovi 04.04.2016
Skvělá zábava, bomba hry, výborná reakce na písně na přání vše co jsme chtěli bez problému zahrál. Svatební hry - dokonalé zpestření večera. Děkujeme a moc doporučujeme.
Kožnarová Denisa 06.01.2016
Pan Miler hrál na našem firemním vánočním večírku - naprostá spokojenost. Vtipné, zábavné. Mohu doporučit.
Petr Mazal 15.12.2015
Naprostá spokojenost, stejně jako loni. Mohu jen doporučit :)
Věra Václavková 25.09.2015
Krásný den, pana Milana doporučuji, hrál na mé narozeninové oslavě a všichni jsme ho chválili a byli jsme spokojení. Domluva a organizace, výběr hudby a celkový dojem byl skvělý. Ocenili jsme časovou flexibilitu a celkovou organizaci akce. Měla jsem trochu obavy z hraní her, ale nakonec to byla legrace a skvělé zpestření. Za sebe a mé hosty Milana ještě jednou doporučuji a i touto cestou Milanovi děkuji.
Monika a Milan B. 17.09.2015
DJ Milan Miler nám hrál na svatbě a můžeme ho jen a jen doporučit. Skvělá domluva, výběr skladeb i svatebních her. Dopravil se bez problému na celkem odlehlé místo naší svatby a i téměř ve 40 stupňových vedrech skvěle zahrál :-) Po svatbě nám poslal i několik videí ze svatebních her a tanců, které nikdo ze svatebčanů nenatáčel a máme krásnou památku. Milan je profesionál a sympatický člověk. Moc děkujeme!
novomanželé Spěváčkovi 13.09.2015
Milan Miler dokázal z naší svatby vytvořit skutečnou veselku. :-) Díky pestrému programu se všichni svatebčané skvěle bavili a máme na co vzpomínat. Už vymýšlíme další příležitost, kdy bychom ho pozvali. ;-)
Bára a Honza Ž. 07.09.2015
DJ Milan Miler nam ozvucil obrad, hral na svatbe, organizoval hry a zabavu, odmoderoval cely vecer a to bez chybicky! Byli jsme s nim maximalne spokojeni my i vsichni svatebcane, muzeme jen a jen doporucit. :)
Alena a Jakub P. 25.08.2015
Pana Milera rozhodně doporučujeme, hrál nám na svatbě a všichni si ho chválili a byli spokojení. Svatební hry, organizace, výběr hudby a celkový dojem byl skvělý. Už na první schůzce jsme veděli, že jsme vybrali dobře a že nebudeme litovat. Ocenili jsme časovou flexibilitu a celkovou organizaci akce a svatebních her. Za nás rozhodně doporučujeme!!
Klára &Lukáš 19.08.2015
Děkujeme Milanovi za skvěle odvedenou práci na naší svatbě. Svatebčané byli maximálně spokojení (a to je to nejdůležitější). Rozhodně doporučuji a ještě jednou děkuji za hladký průběh našeho dne.
Jarda a Petra K. 19.08.2015
DJ Milana můžeme vřele doporučit. Příjemné vystupování, skvělá aparatura, písničky na přání, taneční kreace promítané na plátně... Svatebčané se skvěle bavili. Za nás naprostá spokojenost!
Honza a Zuza Kolaci 16.08.2015
Stoprocentně DJ M:M doporučujeme. Produkce na profesionální úrovni. Skvělá světelná show, repertoár na prani, příjemné vystupování a vyhověni všem požadavkům. Absolutní spokojenost. Napříště nehledame nikoho jiného.
Táňa a Michal N. 06.08.2015
Milana můžeme všem vřele doporučit. Domluva výborná, spolehlivý, skvěle se připravil na svatbu (písničky na přání, promítací plátno, svatební hry apod.) a dokázal rychle reagovat na všechny požadavky. Měli jsme dvojjazyčnou svatbu, všechny věkové kategorie a všichni se na parketu skvěle bavili. Svatebčané si ho moc vychvalovali! Oceňujeme také to, že se po příjezdu o sebe dokázal sám postarat a všechno si připravit, jelikož my jsme zrovna byli na svatebním obřadu. Když jsme přišli do restaurace, jen jsme koukali, že tam je a je připravený hrát :-) Milane, moc ti děkujeme za skvěle odvedenou práci, i díky tobě se nám svatba vydařila! :-)
Luboš&Terka K. 06.07.2015
Původně měl hrát 6 hodin. Nakonec hrál méně. A mile mě překvapilo, že chtěl zaplatit jen to, co odehrál. Za což mu děkujeme. Na svatbě se bavili jak děti, tak i dospělí. Hrál na přání a do nálady, takže parket byl prázdný jen v tobě grilování. Hry pro novomanžele na pobavení publika, či taneční kreace promítané na plátně pro tanečníky byli velkým plus pro zvednutí lidí ze židlí. Pokud bude možnost, rádi si ho znovu pozveme. Ještě jednou děkujeme a za nás vřele doporučujeme. Luboš a Terka
Michal&Katarína Šlajsovi 14.06.2015
Milan Miler nám skvěle zahrál na naší svatbě 6.6. 2015 na Hrubé Skále, domluva, technika i výběr skladeb na jedničku. Děkujeme! M&K
Radojka Drescher 14.06.2015
Mohu všem vřele doporučit. Výborná komunikace, vše proběhlo naprosto skvěle a moc jsme si to užili.
Veronika Lacinová Najmanová 10.06.2015
Pana Milera mohu vřele doporučit. Profesionální jednání, široký repertoár, kvalitní aparatura a maximální vstřícnost v komunikaci. Všichni naši svatební hosté byli s hudební produkcí velice spokojeni. Navíc oceňuji aktivní přístup při moderování her a soutěží, a také časovou flexibilitu.
Krav Maga Mladá Boleslav 09.06.2015
Pana Milera doporučuji! Měli jsme ho loni na vánočním večírku a maximální spokojenost. Pohodový člověk, dobré vybavení, vtipné hry. Co jsme chtěli, to zahrál ;)
petr smitek 18.05.2015
Chtel bych podekovat p.Milerovi,hral nam na svatbe 15.5.2015 hral veci ktere jsme chteli a i po spolecne konzultaci jsme vyladili nejake veci,p.Miler vysel maximalne vstric at se to tyka ceho koliv. opravdu jsme byli spokojeni od A po Z. jeste jednou dekuji Smitek
Lenka K. 18.05.2015
Doporučuji, zábava super - velká spokojenost:-)
ALENA GURKOVA 17.05.2015
DOBRÝ DEN TOHOTO ŠOUMENA MUŽEME JEN DOPORUČIT NAŠE NETEŘ HO MĚLA NA SVATBĚ A MOHU ŘICT ŽE JSME SE TAK DLOUHO NEPOBAVILI HUDBA JAKOU JSME SI PŘALI STŘIHLI JSME SI I KARAOKE NO MOHU JEN DOPORUČIT VELICE PŘIJEMÉ VYSTUPOVANÍ VŘELE DOPORUČUJI VŠEM KTEŘI BUDOU MIT NĚJAKOU OSLAVU URČITĚ BUDETE SPOKOJENI JAKO MI DĚKUJI
Olga Jirsová 16.05.2015
Mohu jen vřele doporučit. Na svatbě bylo zahráno snad vše, na co jsme si my svatebčani vzpomněli. Příjemný a vstřícný DJ, který by hrál možná do dnes, kdyby nebyl domluvený přibližný konec... :)Takže za mne velké doporučení a alespoň vím, kam se případně obrátit...
Margita Hrubá 14.05.2015
S panem Milerem bylo už setkání a schůzka před svatbou velice příjemná a na profesionální úrovni. Celý svatební den byl díky němu úžasný. Velice dobře se postaral o zábavu spojenou se skvělou hudbou a výbornou moderací našeho velkého dne. Určitě všem vřele doporučujeme :)
Karel Novák 14.05.2015
Pan Milan Miler nam hrál na svatbě a můžu říct, že to byla opravdu parada. Perfektní komunikace, nebyl žádný problém se speciální pisni na první tanec, vše šlo hladce. Svatební hry báječně rozjely atmosféru a navnadily svatebcany k další zábavě az do rána. Karaoke bylo také super. Pan Miler byl časově flexibilní, nikdy nevíte do kdy se oslavy protahnou. Z mé strany bylo vše pohodlné a vše v naprostém pořádku. Takže pro všechny co ještě hledají hudbu k nějakým příležitostem at k vzácným a nebo i vsednejsim, tak rozhodně doporučuji.
Lukáš Eder 14.05.2015
Milan nám odehrál několik akcí silvestry, narozeniny a jiné. Vše proběhlo skvěle. Profesionální přístup, spolehlivost, skvělé vybavení a výborná zábava. Milana můžeme jen doporučit :-)