Kolegové DJs
Pokud váš termín budu již mít obsazen. Nezoufejte rád Vám nabídnu službu mých profesionálních kolegůDJ Michal VinickýDJ Michal Vinický...od roku 1994 účinkuje jako DJ na diskotékách, oslavách, večírcích a svatbách. Výběr kvalitní muziky dle požadavků, práce s mikrofonem...profesionální úroveň.DJ Jan AdamišinVážení zákazníci, na dráhu profesionálního DJe jsem se vydal ve druhé polovině devadesátých let. Začínal jsem jako klubový DJ pod vedením zkušených kolegů, kteří mě zasvětili do tajů hudby. Netrvalo dlouho a z mého víkendového koníčku se stala životní vášeň a také profese. Klubovou scénu jsem však brzo opustil a začal se naplno věnovat zvučení akcí a hudebním produkcím na svatbáchfiremních večírcíchnarozeninových oslaváchplesech a dalších společenských událostech.

Přijedu za Vámi kamkoliv si budete přát po celé České republice, ale i zahraničí. Vlastním kvalitní technické vybavení, které je nezbytnou součástí každého mobilního DJe. Vaši akci ozvučím, osvětlím a hosty provedu celým hudebním večerem.
Během mého vystoupení je hudba na přání samozřejmostí, stejně jako profesionální vystupování a naprostá spolehlivost.DJ Vlastimil Beránek

Vlastimil Beránek

Co o sobě napsat? Bylo by toho mnoho, kde jsem hrál a nevěřím, že by to bavilo číst, mohu zmínit jen ve stručnosti.

Vlastním jménem jsem Vlastimil Beránek alias DJ BERY

Hraní jsem jako mladý propadl a drží mne to dodnes. Divím se, že mi ty uši nepřirostly ke sluchátkům.

Hraji hlavně pro lidi každému k jeho oušku, ale pozor, musí v tom být  nějaký řád. Dělám večírky, diskotéky, oldies party, karnevaly, svatby, narozeninové párty, veškeré kulturní akce, zvučení módních přehlídek, sportovní závody, silvestry, motorkářské závody, maškarní plesy, diskoplesy, soukr. párty i firemní večírky.DJ František KratochvílDJ a moderátor, účinkuje na diskotékách a v klubech, zajišťuje svatby, firemní večírky, oslavy narozenin, videodiskotéky, karaoke, live sms chat a různé zábavné akce pro kluby a diskotéky. Praxe v oboru přes 15 let, odehráno přes 1900 akcí po celé ČR. Vlastní zvuková, světelná i video technika. Perfektní přehled v muzice, práce s mikrofonem, profesionální vystupování a naprostá spolehlivost.DJ Marcel Kodera

Marcel Kodera

17 let praxe v oboru prodeje světlené a zvukové techniky. Realizace osvětlení a ozvučení s kompletní instalací. Zajištění světelné a zvukové techniky pro všestranné využití. Moderování seminářů, ozvučení festivalů, DJ produkce, soukromé a firemní večírky.